hodowla psów rasy Chart Angielski Whippet
"Whippety są jak orzeszki, jak weźmiesz jednego, nie możesz przestać, chcesz mieć ich więcej!" - Bo Bengtson
Tylko Ty FCI, Hodowla Psów Rasy Chart Angielski Whippet, hodowla Whippetów, Warszawa

Z naszej hodowli

Interchampion
Champion Kanady
Champion Szwecji
Champion Polski
Champion Estonii
Młodzieżowy Champion Polski
Winner Donauschingen 2010
Zwycięzca Klubu Węgier 2008 2010
Zwycięzca Litwy 2009
Vilinius Cup 2009
BIS Puppy Klubu 2006

Tylko Ty VIKING’S PRIDE
ur. 29.01.2006r.
o:

Sw-Nor-Fin-Nord Ch. Wolf Tone VIKING (Szwecja)

m:

Pl.Ch. JrPl.Ch. Vice BIS Puppy Barnesmore HOCUS POCUS(import Irlandia)

hodowca: Justyna Szopa
własciciel: Justyna Szopa i Anna Skowrońska-Kocięcka (Karadhras)

„Ketil” mieszka wraz z moją rodziną Anią, Tosią i Lechem Pytkowskimi w Piastowie pod Warszawą.

 

Certyfikat Eyes (WP-3278/2008-26) – CLEAR
Certyfikat OFA – Heart CLEAR – Echo NORMAL
Certyfikat BAER – Normal
DNA Swab Test (potwierdzający pochodzenie)

Od 16 stycznia 2008 do 2 lipca 2008 „Ketil” przebywał gościnnie w domowej hodowli „ForgetMeNot”  w Kanadzie.

W tym, tak krótkim czasie, udało mu się zrobić Championat Kanady, zdobyć 14 pkt do Championatu Amerykańskiego (na 15 pkt potrzebnych) oraz pozostawić po sobie 10 miotów w Ameryce Północnej!

Dziękujemy Joanno za wspaniałą szansę dla Ketila i opiekę nad nim!


Ketil z Joanną w hodowli ForgetMeNot w Kanadzie

Wystawy:
Miejsce i ranga wystawy Data Klasa Rezultat Sędzia
Donaueschingen (D), specjalistyczna 08.08.2010 VDH, Best Dog Ingela Kyrklund (SWE)
Donaueschingen (D), specjalistyczna 07.08.2010 Winner Donauschingen 2010, VDH, Best Dog i BOB Bo Bengtson (USA)
Godollo (Węgry), specjalistyczna 11.07.2010 miejsce II, res.CAC Kazimierz Rychlik (PL)
Godollo (Węgry), klubowa 10.07.2010 miejsce II, CAC, Zwycięstwo Klubu Węgier Irene Naaris (Estonia)
Łodź, międzynarodowa 01.05.2010 miejsce I, CWC, CQ, CACIB, Zwycięzca, BOB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL), (Complement afgany)
Bratysława (Słowacja), krajowa 10.10.2009 ocena doskonała, miejsce IV Knut Blutecher (Norwegia), (Showline whippets)
Bratysława (Słowacja), światowa 09.10.2009 ocena doskonała Gerard Jipping (Holandia)
Chorzów, krajowa 13.09.2009 miejsce I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie Age Gjetnes (Norwegia)
Warszawa, krajowa 11.09.2009 ocena doskonała, miejsce III Tomasz Kuszyk (PL), (Bilans borzoj)
Olsztyn, krajowa 06.09.2009 miejsce I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie Iveta Vojtekova (Słowacja)
Olsztyn, klubowa 05.09.2009 miejsce I, CWC, Najlepszy Ruch w Rasie Bitte Ahrens (Włochy), (Sobers whippets)
Białystok, międzynarodowa 30.08.2009 ocena doskonała, miejsce III Miklos Levente (Węgry)
Łotwa, krajowa 28.06.2009 miejsce I, CAC, CQ, Najlepszy Pies, BOB Otakar Vondrous (CZ)
Parnu (Estonia), międzynarodowa 27.06.2009 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, CACIB, Champion Estonii Barbara Ruth Smith (USA/S)
Vasteras (Szwecja) 26.04.2009 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, BOB, Champion Szwecji, BOG IV Ray Lindholm (SWE)
Wilno (Litwa), międzynarodowa 15.03.2009 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, CACIB, Vilnius Cup 2009, BOB Markku Mahonen (FIN), (kennel Powder Horn Whippets)
Wilno (Litwa), międzynarodowa 14.03.2009 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, CACIB, Lithuanian Winner 2009, kwalifikacja na Cruft 2010 Richard McCoy (Irlandia)
Ljubljana (Słowenia), międzynarodowa 18.01.2009 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, CACIB Kari Jarvinen (FIN)
Ljubljana (Słowenia), międzynarodowa 17.01.2009 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, CACIB Robert Paust (USA/SWE)
Budapeszt (Węgry), klubowa 04.10.2008 miejsce I, CAC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Klubu Węgier Barbara Ruth Smith, USA (kennel Blueskies Whippets)
Budapeszt (Węgry), europejska 03.10.2008 championów ocena doskonała Jean-Jacques Dupas (Francja)
SzwecjaKragga Manor, V kongres Whippeta i Vasteras 10.07.2008 obydwie wystawy: ocena doskonała
CanadaHamilton Kennel Club, National Whippet Club of Canada National Specialty 28.06.2008 miejsce I, Winners Dog – 5 punktów Helen Brattel (Lost Creek Kennel- Borzoi & Whippets)
USA, South Hills Kennel Club 21.06.2008 miejsce I, Winners Dog, Best of Winners, Best of Opposite Sex – 2 punkty Col. Joe B. Purkhiser
Kaledonia (Kanada) 08.06.2008 miejsce I, Winners Dog – 2 punkty Ann Hennigan
Kalamazoo (USA), Holland Michigan Kennel Club 23.05.2008 miejsce I, Winners Dog – 3 punkty majorowe Carol Spritzer (Spritzkof Kennels – Borzoi & Dachshunds)
Tillsonburg (Kanada) 09-10-11.05.2008 każdego dnia: miejsce I, Winners Dog – 3 punkty Mark Houston-McMillan, Guy Jeavons, Kim Leblanc
Chatham (Kanada) 13.04.2008 miejsce I, Winners Dog, Best of Winners – 2 punkty Rita S. Walker
Dallas/Texas (USA), Lone Stare Whippets Club 21.03.2008 otwarta miejsce II Tracy Hite (Tivio whippets)
Louisville (USA) 14.03.2008 miejsce I, Winners Dog, Best of Winners, Best of Opposite Sex – 5 punkty majorowych wybitny sędzia – specjalista rasy Bo Bengtson (hodowla Bohem)
Orangeville (Kanada)Orangeville&District Kennel Club 09.03.2008 miejsce I, Winners Dog – 2 punkty Gerome MacCuaig
Indianapolis (USA)Central Indiana Kennel Club 09.02.2008 miejsce I, Winners Dog – 4 punkty Joan Urban
London (Kanada)Elgin Country Kennel Club 20.01.2008 miejsce I, Reserve Dog Michael Hill (Kanada)
Detroit (USA)Oakland County Kennel Club 19.01.2008 miejsce I, Reserve Dog Bettie L. Krause (USA)
Poznań, klubowa 10.11.2007 otwarta miejsce I, CAC Andrzej Kazimierski (PL)
Novym Sad (SRB), międzynarodowa 13.10.2007 miejsce I, CAC, CACIB, BOS Gajić Zeljko (Słowenia)
Chorzów, krajowa 16.09.2007 otwarta miejsce II Eli Marie Klepp (Norwegia)
Warszawa, międzynarodowa 08.07.2007 młodzieży miejsce I, Zwycięzca Młodzieży Stefan Stefik (Słowacja)
Chlumec (CZ), klubowa 07.07.2007 miejsce II, res. CWC, Najlepszy Ruch (na 75 zgłoszonych) Rudi Brandt (Dania)
Kraków, międzynarodowa 24.06.2007 młodzieży ocena doskonała, miejsce III Vlatislav Vojtek (Słowacja)
Szczecin, międzynarodowa 16.06.2007 pośrednia miejsce I, CWC, res. CACIB Espen Engh (Norwegia)
Płock, krajowa 13.05.2007 młodzieży miejsce I, Zwycięzca Młodzieży, BOB, BOG3 Livija Vaitkeviciene
Łodź, międzynarodowa 05.05.2007 młodzieży ocena doskonała, miejsce II Carlom Saevich (Argentyna)
Bydgoszcz, krajowa 03.05.2007 otwarta miejsce I, CWC Janina Staniszewska-Borkowska (PL)
Opole, międzynarodowa 28.04.2007 młodzieży ocena doskonała, miejsce III Csaba Zslot Lokodi (Rumunia)
Nowy Dwór Mazowiecki, krajowa 01.04.2007 młodzieży miejsce I, Zwycięzca Młodzieży Andrzej Brabletz (PL)
Kielce, międzynarodowa 18.03.2007 młodzieży ocena doskonała, miejsce III Cristian Vantu (RO)
Kielce, międzynarodowa 19.11.2006 młodzieży ocena doskonała, miejsce IV Bratislav Milosevich (SRB)
Poznań, światowa 10.11.2006 młodzieży ocena bardzo dobra (DK)
Chorzów, krajowa 10.09.2006 szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, miejsce I Elizabeth Janzon (SE)
Warszawa, krajowa 09.09.2006 szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, miejsce I Ewa Marcinkowska (PL)
Swornegacie, klubowa 26.08.2006 szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, miejsce I, BOB Puppy i BIS Puppy Klubu 2006 Andrzej Pobudkowski (PL)

 

Galeria:
Potomstwo:

1. hodowla Cariad (Kanada)
ur. 26.03.2008r. – 6 suczek ; 4 pieski
matka: Can.Ch. Cariad’s Get The Party Started (Baccarat Graymorn Thunderbird x Cariad’s All Or Nothing)
miotowa siostra słynnego Am.Can.Ch.Cariad’s No Doubt at Baccarat – #1 whippeta w USA ’07
W miocie urodziły się między innymi:
Cariad N Wolfhaven We Believe – Canadian Champion
Cariad Karadhras N Silver Mist – Interchampion, Polish Junior Champion, Polish, Romanian, Lithuanian, Latvian Champion
Cariad Wolfhaven Shades of Pink – Canadian Champion

2. hodowla Forgetmenot (Canada)
ur. 27.04.2008r. – 6 suczek ; 4 pieski
matka: Can.Ch. Willabe Forgetmenot I Matter (Martinique Rodeo Dancer x Cherche’ Nothing Else Matters)

3. hodowla Jet Stream (Canada)
ur. 17.05.2008r. – 4 suczki ; 5 piesków
matka: Zume Tailwind Kireisa Jet Stream.
W miocie urodziły się między innymi:
Jetstream Classique – Canadian Champion

4. hodowla Forgetmenot (Canada)
ur. 02.06.2008r. – 2 suczki ; 7 piesków
matka: Can.Ch. Forgetmenot Famously (Plumcreek Come Fly With Me x Be the One at ForgetMeNot)
W miocie urodziły się między innymi:
Joska Forgetmenot Idealist – Canadian Champion

5. hodowla Azure (Canada)
ur. 07.06.2008r. – 2 suczki ; 4 pieski
matka: Can.Ch. Azure Shimmering Jewels ( Airescot Gold Field x Azure’s Moulin Rouge)

6. hodowla Forgetmenot (Canada)
ur. 10.06.2008r. – 5 suczek ; 6 piesków
matka: Plumcreek Moondance (Plumcreek Come Fly With Me x Plumcreek Red Moon at Night)

7. hodowla Kisharo (Canada)
ur. 25.06.2008r. – 7 suczek ; 2 pieski
matka: Kisharo Maybe I’m Amazed (Can-Am.Ch. Wheatenridge Baccarat Tabasco x Kisharo Ebony and Ivory)

8. hodowla Sportingfields (USA)
ur. 12.08.2008r. – 1 suczka ; 3 pieski
matka: Am.Ch. Sporting Fields Dream of Sicily (Am.Ch.,JCh. Sporting Fields Rock On x Am.Ch. Sporting Fields Priceless)
W miocie urodziły się między innymi:
Sportingfields Endlnes Sunset – Champion USA

9. hodowla Endeavor (USA)
ur. 15.08.2008r. – 4 suczki
matka: Can-Am.Ch. Endeavor’s Color Me A Reignbow (Summit Gingerbread Man x Endeavor’s Double Reignbow).
W miocie urodziły się między innymi:
Endeavor’s Spellbound at Taliesin – Champion USA

10. hodowla Winterbourne (Canada)
ur. 15.08.2008r. – 2 suczki ; 4 pieski
matka: Can.Ch. Winterbourne’s Game Point (Brushwood Cronus Of Wenrick x Ch. Brushwood By Design).

11. hodowla Filisart (Poland)
ur. 29.01.2009r. – 4 suczki ; 2 pieski
matka: Pol.Ch. NEBRASKA Filisart (CHRIS DE BURGH Lazarus x Pol.Ch. Syntia Filisart)
W miocie urodziły się między innymi:
Filisart TIRAMISU – Polish Junior Champion
Filisart TOKAJ – Croatian Champion
Filisart TUTTI FRUTTI – Polish Champion

12. hodowla Tylko Ty (Poland)
ur. 25.03.2009r. – 3 suczki ; 1 piesek
matka: Pol.Ch.,Pol.JCh Barnesmore HOCUS POCUS (Ch. Barnesmore WAR PONY x Ch. Barnesmore BLACK ORCHID)
W miocie urodziły się między innymi:
Tylko Ty DIM LIGHTS OF BREE – Russian Junior Champion, Ukrainian, Russian, Eurasian Champion
Tylko Ty DAZZLING BEAUTY OF KARADHRAS – Polish Junior Champion, Junior Club Winner, Polish, Lithuanian Champion
Tylko Ty DEEP WATERS OF ANDUINE – Polish Champion, Ukrainian Champion (*under ratification)

13. hodowla Whiteheads (Poland)
ur. 10.06.2009r. – 5 suczek ; 4 pieski
matka: Pol.Ch. Bokamaro MAGIC TOUCH (Ch. Bokamaro BIG BEN x Ch. Anahita Arva S Gluck Hallucination)
W miocie urodziły się między innymi:
Whiteheads COMANCHE – Polish Junior Champion, Polish Champion
Whiteheads CHIPPEWA – Polish Junior Champion, Polish Champion

14. hodowla Azarin (Poland)
ur. 30.07.2009r. – 3 suczki ; 4 pieski
matka: Pol.Ch. MARION Herbu Wąsal (Ch. Boxing Helena’s B Bokamaro x Ch. Meradith NIE TYLKO ŁADNA)
W miocie urodziły się między innymi:
Azarin BUTTERMILK MUFFIN – Polish Junior Champion, Polish, Finnish Champion

15. hodowla Władca Traw (Poland)
ur. 08.06.2009r. – 1 suczka
matka: Pol.Ch. DAFNE Władca Traw (Ch. Woodbrooks WAROTH x Ch. ODESSA Lazarus)

16. hodowla Sasima (Poland)
ur. 16.09.2009r. – 1 piesek
matka: GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia (RAMZES Ja-Cze-Ka x FUNNY GIRL Vincit Omnia)

17. hodowla Tajmahal (Sweden)
ur. 14.01.2010r. – 1 suczka ; 3 pieski
matka: Chili Dogcastle Be Nice (Ch. Suna Regens Blossoms Keyzer x Lindrow’s Maid for Dog Castle)

18. hodowla Bandadory (Poland)
ur. 29.07.2010r. – 7 suczek ; 2 pieski
matka: Jesterland Bokamaro Adorable Lady (Ch. Oldkins Brass Band x Bokamaro Hastings)

19. hodowla Hepi Hepri (Russia)
ur. 29.01.2011r. – 5 suczek ; 1 piesek
matka: Ch. Pozhar v Kremle FEDRA AT HEPRI (Ch. Sobers Gregory x Pozhar v Kremle Odinnadtsataya Zapoved)

20. hodowla Xploring (Norway)
ur. 03.07.2011r. – 3 suczki
matka: WW’08 No-Swe.Ch. Sandline First Lady (Ch. Suna Regens Blossom Keyzer x Ch. Sandline Baby Lady)